12 Mayıs 2024, Pazar 11:30

Dizi TV 869. Bölüm

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV bu haftaki bölümünde çok özel dosyalarıyla sezona kaldığı yerden devam ediyor.

KARDEŞLERİM

Kardeşlerim'in en merak uyandıran, en sevilen çiftlerinden yetenekli oyuncular Berk Ali Çatal ve Eylül Lize Kandemir, bu hafta hayat verdikleri karakterler ve hikayeyle ilgili sorularımızı yanıtladılar. Berk Ali Çatal ve Eylül Lize Kandemir'den Kardeşlerim'in sevilen ikilisi Tolga ve Yasmin hakkında eğlenceli, romantik ve şaşırtıcı açıklamalar.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle izleyicinin beğenisini toplayan Ben Bu Cihana Sığmazam setinde bu kez, eve bir yıldırım gibi düşen Arzu'yu ve Türk ailesini meşgul eden detayları konuştuk. Ben Bu Cihana Sığmazam'ın sevilen ikilisi Berfe Sancak ve Burak Çelik birbirleri hakkında neler söylediler. İlgi çekici röportajlarımızı kaçırmayın.

ANNELER GÜNÜ

Dünya üzerindeki en karşılıksız, en saf sevgi hangisi diye sorsak pek çok izleyicimiz anne sevgisi diye karşılık verecektir. Koşulsuz ve hesapsız saran, bir canlıya anne olabilmiş bütün kadınlar için bu haftaya hem ünlülerle hem sokaktaki izleyicilerimizle özel röportajlarımızla karşınızdayız. Anneler günü vesilesiyle bu kez birbirinden ünlü oyuncularımız ve sizlerle annelerimizi konuştuk. Annelik, unutulmaz anılar ve özlemler birbirinden keyifli röportajlarımız için bizimle kalmaya devam edin

ÜÇ SİLAHŞÖRLER

Dizi TV'yi ilginizi çekecek bir haberle noktalamak istiyoruz. Türkiye'deki dağıtımını Turkuvaz Medya bünyesindeki Sinehane'nin üstlendiği, başrollerini François Civil, Vincent Cassel, Eva Green, Romain Duris'in paylaştığı, dağıtımını Sinehane'nin üstlendiği Üç Silahşörler: D'artagnan, 17 Mayıs'ta vizyona giriyor. Yapım, cesur bir genç olan D'artagnan kralın üç silahşörüyle ittifak kurmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN