19 Mayıs 2024, Pazar 11:30

Dizi TV

Dizi dünyasındaki haftanın olayları, dizilerin perde arkası...

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV bu haftaki bölümünde çok özel dosyalarıyla sezona kaldığı yerden devam ediyor.

KARDEŞLERİM

Kardeşlerim'in en tatlı, en iyi yürekli karakterlerden nebahat'la namı diğer neboş'la sevgimizi kazanan simge selçuk bu hafta dizi tv'de konuğumuz. Değerli oyuncuyla kendisini daha yakından tanımak üzere gerçekleştirdiğimiz röportajımızla karşınızdayız. Ailesine özgü bakım sırrı, en merak ettiği yer, stilinde ilk göze çarpan ayrıntı. Kardeşlerim'in Neboş'u, Simge Selçuk bu hafta Dizi TV'de konuğumuz. En sevdiği hayvan, sette en çok güldüğü isim ve çok daha fazlası. Simge Selçuk'la özel röportajımız için bizimle kalmaya devam edin

ALAN YARIŞMASI LANSMAN

Her sezon yepyeni işlerle izleyiciyi ekrana kilitleyen atv, sizleri iddialı bir yarışma programıyla buluşturmaya hazırlanıyor. "The Floor" adıyla tüm dünyada reyting rekorları kıran "Alan" için geri sayım başladı. Hollanda, İspanya, Fransa, ABD, İtalya ve Almanya'dan sonra şimdi de Türkiye'de yayınlanacak olan yarışmanın geçtiğimiz günlerde lansman etkinliği gerçekleşti.

Lansman'da bir araya gelen yarışmacılara programın formatı ve kuralları tekrar ince ince anlatıldı.

Kıyasıya bir mücadeleye sahne olacak Alan'ın birbirinden farklı özelliklere sahip 100 yarışmacısından bazılarıyla sizler için konuştuk, duygu ve düşüncelerini aldık. Pek çok ülkede reyting rekorları kıran "The Floor" şimdi "Alan" ismiyle Türkiye'de rakiplerini ele, alanını genişlet, en sona kal ve büyük ödülü kazan! Beklenen yarışma Alan'ın lansman'ından özel röportajlar ve detaylar.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM ÖZEL

atv ekranının sevilen hikayesi Ben Bu Cihana Sığmazam'ın oyuncularına kendi beğenileri ve ilgi alanları üzerine sorular sorduğumuz keyifli röportajlarımızla sizlerleyiz. Hepimizin deneyimlediği gibi internet ve buna bağlı platformlar artık hayatımızın bir parçası. Ünlü isimlere ilk sorumuz dijital platformlarda nasıl vakit geçirdiklerini, sosyal medyada ilgilerini çeken videoları konuştuk.

KURULUŞ OSMAN

Rakipsiz macera Kuruluş Osman ekrana yansıyan en başarılı dönem işlerinden biri. Haliyle oyuncuların saç, makyaj ve kostümlerine büyük özen gösteriliyor. Bu hafta yapımın Aykurt Alp'i, Murat Boncuk'un sahnesine hazırlandığı, Bozdağ filmin youtube kanalı için çekilen özel röportaj ve anlara götürüyoruz sizleri.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN