26 Mayıs 2024, Pazar 11:30

Dizi TV

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV bu haftaki bölümünde çok özel dosyalarıyla sezona kaldığı yerden devam ediyor.

KARDEŞLERİM

Kardeşlerim'in en sevilen oyuncularından recep usta bu hafta Dizi TV'de konuğumuz. Sevilen oyuncu Recep Usta'yla bu kez sette değil hünerlerini sergileyeceği bir seramik atölyesinde buluştuk. Eğlenceli bir sohbet, farklı bir tecrübe, zorlu ama keyifli anlar. Recep Usta'yla samimi ve renkli bir gün için bizimle kalmaya devam edin.

YENİ NESİL YARIŞMA "ALAN" ÇOK YAKINDA ATV'DE

atv, izleyiciyi ekrana kilitleyen programlarına bir yenisini daha ekliyor. Bu güne kadar Hollanda, İspanya, Fransa, ABD, İtalya ve Almanya gibi ülkelerde izlenme rekorları kıran ve büyük ses getiren "THE FLOOR" "alan" adıyla Türk izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 100 yarışmacı, 100 kategori ve 1 milyon büyük ödül. Kıyasıya mücadelede yarışmacıların amaçları belli. Rakiplerini ele, alanını genişlet, en sona kal ve büyük ödülün sahibi ol. 100 yarışmacı, 100 kategori ve 1 milyon büyük ödül.

TEO LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMASI'NIN TURKUVAZ MEDYA STÜDYOLARINDA

Türkiye Entelektüel Oyunları (teo) Liseler Arası Bilgi Yarışması'nın finalinde yarışmaya hak kazanan öğrenciler belli oldu. Aylardır Türkiye çapında, binlerce öğrencinin mücadele ettiği ilk aşamanın ardından, şimdi final heyecanı başladı. Yarışmanın finali bu akşam Turkuvaz Medya stüdyolarında gerçekleştirilecek. Yarışma, öğrencilerin, kişisel gelişimlerine katkıda bulunurken, düşünme becerileri ve okuma alışkanlıklarını da güçlendiriyor. Her ilden il birincilerinin katılacağı yarışmanın bu akşam ki finali için atv ekranını takipte kalmaya devam edin.

Hepsi ve çok daha fazlası Dizi TV'de…

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN