11 Haziran 2021, Cuma 16:20

Esra Erol'da
11 Haziran 2021, Cuma

Esra Erol'da bugün...

Havva Hanım ve çocukları yeni evlerine girmeyi hazırlanırken Havva Hanım, 1 buçuk ay önce boşandığını, Esra Erol olmasaydı ayakta duramayacağını söyledi ve herkese teşekkür etti. Muhabir Caner evin anahtarını Havva Hanım'a teslim etti ve eve girildi. Havva Hanım gözyaşlarını tutamayarak Esra Erol'un kendisini cehennemden alıp cennete koyduğunu dile getirdi.
Ayten Hanım, boşanmak istediğini yineleyerek eşinden bir şey istemediğini, yüzleşip boşanmak istediğini vurguladı. Esra Erol, Mustafa Bey'in ortada olmadığını söyledi ve Mustafa Bey'in kaçıp durduğunu, yapacak bir şeyi olmadığını dile getirdi.Kader Hanım, annesine programa çıkma dediğini ama annesinin eşi Mustafa Bey'in kendisine iftira attığını o sebeple bağlandığını söyledi. Ayten Hanım kızının yanında duramadığını, ayağının kötü olduğunu, toruna bakmakta zorlandığını ifade etti. Esra Erol, 20 Yaşındaki Arzu Sarıoğlu'nun 8 Haziran'da Karabük'ten kaybolduğunu söylerken Arzu'nun babası Aydın Bey kızının bu dördüncü kaçışı olduğunu söyledi. Hatun Hanım, çocuğu hakkında buraya geldiğini, Ersin ya da Beyhan hakkında hiçbir şey duymak istemediğini eğer konu açılırsa kalkıp gideceğini açıkladı. İsmail Bey, hatun hanımın babası çocuklarına kendisinin baktığını, bir dede olarak çocuklarına ve torunlarına sahip çıktığını, torununa karşı öyle bir şikayette bulunulmadığını savundu. Çocuğu okuluna yakın diye kızına bıraktığından söz eden İsmail Bey, kız saçını taramadığı için okula gidince öğretmen "Senin annen yok mu" dediğini ve sosyal hizmetlerin aldığını iddia etti. Hatun Hanım ve Avukat Hülya Hanım arasında tartışma çıktı.

Fatma hanım, bayram bey stüdyodalardı. Fatma Hanım, hayatını mahvetmediğini, Esra Erol'un hep tek taraflı konuştuğunu belirtti. Esra Erol kimseyi kayırmadığını dile getirince Bayram Bey de kendisinin de konuşturulmadığını, 2 gündür çıkarıldığını söyledi. Ayşe Hanım boşanmak istediğini belirtirken Bayram Bey, eğer eşi kendisinden hiçbir şey istemezse boşanacağını açıkladı.

BİZE ULAŞIN