24 Haziran 2021, Perşembe 16:20
Esra Erol'da

Esra Erol'da
24 Haziran 2021, Perşembe

Esra Erol'da bugün...

Esra Erol, Mustafa Tren'in eşinin 3 yıl önce evi terk ettiğini, 2 çocukları olduğunu, eşinin başka birinden de çocuk yaptığını, Mustafa Bey'in boşanmak istediği bilgisini verdi. . Mustafa Bey eşinin şu an o kişinin yanında olup olmadığını bilmediğinden söz ederek eşinin Sezer Bey'in yanına gittiğinde kendisinin haberi olmadığını, Sezer Bey'i de normalde tanıdığını, kendisine abi dediğini söyledi. Sezer Aksu'nun eşi telefon hattına bağlandı. Hanımefendi, evliliğinin devam ettiğini, şu anda da Sezer Bey ile beraber olduğunu, olan her şeyden haberi olduğunu söyledi. Şu an eşi ile barıştığından söz eden hanımefendi bir sorun olmadığını yineledi.


Aylin telefon ile bağlandı ve Aylin Hanım, eşi ile olan çocuklarını 3 yıldır görmediğini söyleyip Sezer Bey ile ayrı olduğunu söyledi.Aylin Hanım durup dururken kimsenin kimseye uzaklaştırma kararı aldıramadığını ama kendisinin aldırdığını söyledi.
Birgül hanım ve eşi uğur bey karşı karşıya.Birgül Hanım, eşinin hiçbir şeyi olmadığını, kendisi ile beraber olduktan sonra her şeyi olduğunu, eşi için kapandığını belirtip Sıdıka isimli kişiye kızarak sen yaptın bunları dedi ve sinirlendi. Uğur Bey, eşi ile severek evlendiğini, sevdiğini, aşık da olduğunu ama bir zaman sonra problemleri olduğunu, şimdi eşinin çok tutarsız davranışları olduğunu iddia etti. Birgül Hanım kayınvalidesinin bile zor öleceğini dile getirip Uğur Bey'in kardeşlerinin bile yılan olduğunu söyledi. Uğur Bey eşinin sinirini kontrol edemediğini, eşinin 3,5-4 seneden beri böyle olduğunu belirtti. Esra Erol, Uğur Bey'in yabancı uyruklu kadınları eş olarak alıp sonra bunu kullanmalarına tepki gösterdi.
Sevim Yücel, eşi Ali Yücel ile 27 senedir evli olduklarını, görücü usulü evlendiklerini ve 10 sene beraber yaşadıklarını, eşinin doğru düzgün çalışmadığını, kendisini hiç kapıya bile çıkarmadığını çok şiddet gördüğünü söyledi. Sevim Hanım, kendi annesinin kayınvalidesi olduğunu, 20 sene baktığını söyledi. Esra Erol, Sevim Hanım'ın hastalığını tedavi ettireceğini dile getirdikten sonra yapımcı Banu Akdeniz'in Sevim Hanım'ı hacca göndereceğini açıkladı.


Feyzullah'a kaçan Nursel ve kaçtığı adam Feyzullah canlı yayına bağlandılar.Sevim Hanım kızına yalvarıp kızının gelmesini istedi. Nursel Hanım, Feyzullah Bey ile canlı yayınları olduğu için kaçtıklarını, kaçmak zorunda kaldığını söyledi. Feyzullah Bey, Nursel Hanım'ın ailesinin kendi arabalarını kurşunladıklarını, kaçak göçek yaşadıklarını iddia etti. Nursel Hanım, utandığı için geri dönemediğini belirtirken Turan Bey de Sevim Hanım da evlatlarının hata yapmış olabileceğini, geri dönmesini istedi.

BİZE ULAŞIN