21 Ocak 2024, Pazar 11:30

Dizi TV 854. Bölüm

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV bu haftaki bölümünde çok özel dosyalarıyla sezona kaldığı yerden devam ediyor.

Bu hafta Dizi TV'de:

KARDEŞLERİM
İlgi çekici konu ve konuklara yer verdiğimiz programımızda atv izleyicisinin çok sevdiği dizi kardeşlerim 'in iki yetenekli oyuncusu Lizge Cömert ve Yiğit Koçak'la keyifli röportajlar gerçekleştirdik. Kardeşlerim'in sevilen isimleri Lizge Cömert ve Yiğit Koçak'la Süsen ve Ömer ikilisini konuştuk.

ATEŞ KUŞLARI
Dizi TV'de şimdi sizi atv ekranının duygusal ve samimi macerası Ateş Kuşları'nın setine gittik. Setteki birinci yılını dolduran, bu başarıyı pasta keserek kutlayan ekibin heyecanına ortak olduk.

KURULUŞ OSMAN
Ekranların reyting rekortmeni yapımı Kuruluş Osman'da 5 sezondur süregelen Osman Bey'in devlet kurma hayalinin en büyük adımları geçtiğimiz haftalarda atıldı. Yeni ve şanlı bir devrin başlangıcı olarak hikayeye yansıyan bu süreçte Burak Özçivit ve Mehmet Bozdağ ile ilgi çekici bir röportaj gerçekleştirdik.

ALDATMAK
Aldatmak dizisinin eğlenceli karakteri İlknur'a hayat veren Özlem Tokaslan ve Mualla Dicleli olarak başarılı bir performans sergileyen Nursel Köse ile sohbet ettik. Başarılı oyuncularla İlknur ve Mualla ikilisini konuştuk.

Hepsi ve çok daha fazlası Dizi TV'de…

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN