2 Mayıs 2024, Perşembe 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi 10.00'da atv ekranlarında

Nuran Şahin'i tanıyan tanık konuştu. ''Eşinin arkadaşlarıyla görüştüğünü de biliyorum.''

Görgü şahidi, 2003-2007 arasında bu aile ile komşu olduklarını, eşi ve Nuran'ı takip ettiğini, ikilinin telefon görüşmelerini yakaladığını, tüm bu kanıtları Mustafa Bey'e gösterdiğini, Mustafa'nın her şeyi bilmesine rağmen karısına "hiç yaptın mı?" diye bile sormadığını ifade etti. Görgü şahidi, Nuran'ın yaptığı kötü şeylerden dolayı ailenin mahalleden taşındığını daha sonra Nuran'ın gittiği yerlerde de aynı problemi yaşadığını duyduğunu anlattı.

Kasten öldürme suçlamasıyla aranıyor. ''Nuran ile Durmuş Ali'yi araştırdı.''

Nuran ve Gökmen'in beraber olduğunu, Gökmen'in kaybolmadan iki ay önce köy halkına "Nuran ve Durmuş Ali arasında bir ilişki var mı?" diye sorduğunu açıklandı. Müge Anlı hastaneye götürme olayı olmadığını, Durmuş Ali ve Nuran'ın o gün Alanya'ya vakit geçirmeye gittiğini, ikili arasındaki ilişkinin iki seneye dayandığını söyledi.

2 gün arayla kaybolan 2 komşu ile ilgili şoke eden iddia. ''Nuran, Çeçek mevkiinde uçuruma atıldı.''

İddia sahibi, Durmuş Ali ile Mustafa Bey'in iş birliği yaptığını ve Nuran Hanım'ı Çeçek Mevkii'nde kayalıklardan attıklarını sonra da Gökmen Kaya'ya tuzak kurduklarının köyde konuşulduğunu açıkladı. Sinem Hanım ve babası Mustafa Bey tüm bu iddiaları yalanladı.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN