6 Mayıs 2024, Pazartesi 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi 10.00'da atv ekranlarında

Ekranların fenomeni Müge Anlı'ya ''Yılın En Yardımsever Araştırmacı Gazetecisi'' ödülü.

Serkan Akın, hiç tanımadığı babası İdris Şimşek'i arıyor.

Serkan Akın tüm hikayenin annesi Türkan Akın'ın Bursa'ya gelmesiyle başladığını anlattı. Annesinin Bursa'ya yerleştiği, burada babası İdris ile tanıştığı, babası İdris'in Bursa'da postane çalıştığını, iki yıl nikahsız birliktelik yaşadıklarını, babasının çekip gittiğini, babasız büyüdüğünü, 6 yaşındayken annesini de kaybettiğini, yetiştirme yurduna verildiğini anlatı.

Nuran Şahin ve Gökmen Kaya'dan iz aranıyor. Çeçek ve Sazak mevkiinde arama çalışmaları.

Çeçek ve Sazak Mevkiinde Kadavra köpekleriyle arama çalışmaları gerçekleştirildiği söylendi. Nuran Şahin ve Gökmen Kaya'dan iz arandığını açıkladı. Müge Anlı aranan arazinin çok dik ve engebeli olduğunu, orada çalışma gerçekleştirmenin oldukça güç olduğunu belirtti.

Serkan'a babası olduğu söylenen kişi canlı yayında. ''Elimde oğlum olmadığına dair belge var.''

İdris Şimşek 2003 senesinde Türkan Akın, Serkan ve kendisinden kan örneği alındığını, sonra mahkemenin görüldüğünü ve Serkan'ın evladı çıkmadığını, ondan sonra da bir daha o kadın ile görüşmediğini belirtti.

33 L 6096 plakalı motosikleti ile nereye gitti, nasıl kayboldu?

Muhabir Müge Çeçek ve Sazak Mevkiinde yapılan arama çalışmalarından bahsederek motorun denize düşme ihtimali de olduğunu bu yüzden denizde de arama çalışmalarının gerçekleştirileceğinin düşünüldüğünü belirtti.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN