20 Şubat 2024, Salı 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert 3282. Bölüm

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi 10.00'da atv ekranlarında

Erva Nur ailesine dönmeye karar verdi

Halası ve eniştesi ile birlikte İstanbul'a doğru yola çıktı.

Erva Nur ekipler tarafından İskenderun Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. İfadesini değiştirdiğini söyleyerek Müge Anlı ekibinden özür diledi. Erva Nur'un ısrarla Necmettin'in kirvesi Galip'in evine gitmek istedi, son gününde de Galip'in eşi Naciye yengede kalmak istediğini, son bir kez Necmettin ile konuşmak istediğini açıkladı. Müge Anlı Necmettin'in Erva Nur ile konuştuğunu ve aile evine dönmeye ikna ettiğini, Erva'nın şu an halası ve eniştesi ile ailesinin yanında İstanbul'a gelmek için yola çıktığını açıkladı.

Birsen Sarıçiçek'in alıkonma şüphesi

''Karımı eski sevgilisi kaçırdı''

Ali Sarıçiçek; Eşi ile severek evlendiğini, 8 yıldır evli olduklarını, 3 çocukları olduğunu, karısının saf bir kadın olduğunu, karısı Birsen Sarıçiçek'i eski sevgilisinin kaçırdığını, iddia etti.

''Manevi annesi kızımı 50 yaşındaki biriyle evlendirdi''

29 yaşındaki Melek Tire'den bir aydır haber yok

Havva Tire kızının zihinsel engeli olduğunu, saf bir kız olduğunu, kızını iyi baksınlar diye evlatlık verdiğini, manevi annenin 29 yaşındaki kızını 60 yaşındaki bir adam ile evlendirdiğini, evlendirirken de kendisine sormadığını anlattı.

Bir aydır kayıptı Müge Anlı'da bulundu

''Tehdit altında değilim kocamı seviyorum''

Melek Tire, annesi Havva'nın kendisini soyup sokağa attığını, üzerinde öz annesinin değil manevi annesinin emeğinin olduğunu, kocasıyla da zorla değil isteği ile evlendiğini, resmi nikah kıydıklarını mutlu olduğunu, bir bebek beklediğini açıkladı.

Alıkonduğunu söylediği eşi canlı yayında

24 yaşındaki Birsen zorla mı tutuluyor?

Birsen Hanım Mahmut ile ilişkisinden ailesinin de haberdar olduğunu annesi ve kız kardeşinin bu ilişkiye onay verdiğini belirtti. Ali Bey karısına çocukların ne olacağını sordu. Birsen Hanım "bakamıyorsan yuvaya ver" dedi.

Gamze'nin kaçırıldığını gördüm diyen kişi konuştu.

''Aradan yıllar geçti olayı hatırlamıyorum''

Anıl Öztürk o dönem çocuk olduğunu, aradan yıllar geçtiğini hatırlamadığını, söyledi. Ömer Bey tarafından kasap dükkanını, olayı, Ömer Bey'i hatırlamadığını aradan yirmi yıl geçtiğini hiçbir şey hatırlamadığını söyledi.

77 yaşındaki Mehmet Başar kayıp

4 çocuk babası 77 yaşındaki Mehmet Başar'ın İstanbul Esenler'den kaybolduğu açıklandı. Kızları Mutlu ve Hülya Hanım babalarını aramak için stüdyoya geldi.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN