14 Mayıs 2024, Salı 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi 10.00'da atv ekranlarında

Şaban Ataş'ın öldürüldüğü açığa çıktı. Eşi her şeyi Müge Anlı'ya anlattı.

Şaban Ataş'ın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Emine Hanım, kocası Şaban Ataş'ı Burhanettin'in öldürdüğünü itiraf etti. Emine Hanım kocasının çok küfürler ettiğini, Burhanettin'in de Mert'in beysbol sopa ile Şaban'a vurup öldürdüğünü, oğlu Mert'e durumu haber verdiğini, cenazeyi depoda sakladıklarını anlattı.

Şaban Ataş'ın eşi cinayet gününü anlattı. İtirafın ardından sevgilisi ile karşı karşıya.

Burhanettin Bey ise her şeyi inkar etmeye devam etti. Emine Hanım Burhanettin'in beysbol sopasıyla Şaban'a vurduğunu, sonra da çamaşır ipiyle onu boğmaya çalıştığını tekrar etti. Emine Hanım annesinin o gün yanında olmadığını buna rağmen ona yalancı şahitlik yaptırdığını belirtti. Burhanettin Bey öyle bir şey olmadığını, kahvaltıdan sonra evden çıkıp gittiğini, akşamda dağ evine halı götürmeye gittiklerini, Emine'nin anlattıklarını yaşamadıklarını söyledi.

Önce eşi sonra oğlu cinayeti itiraf etti. ''Babamın cenazesini evden Burhanettin ile çıkardık.''

Mert Bey, "annem beni uyandırdı ve Burhanettin'in babamı öldürdüğünü söyledi. Cenazenin yanına gittim. Annem, Burhan ve anneannem cenazesinin başındaydı" dedi. Mert uyku sersemi ile babasının cenazesini bodruma taşıdığını, iftara kadar cenazenin orada kaldığını, iftar vakti de cenazeyi römork ile taşıyıp attıklarını anlattı.

Eşi ve en yakın arkadaşı ters kelepçe ile gözaltına alındı.

İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından Şaban Ataş'ın oğulları, en yakın arkadaşı ve eşi göz altına alındı. Burhanettin Bey olaydan habersiz olduğunu masum olduğunu söyledi. Emine Hanım ve Mert hiçbir şey yapmadıklarını sadece taşımaya yardım ettiklerini, cinayetti Burhanettin'in işlediğini söylediler.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN