30 Mayıs 2024, Perşembe 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert atv ekranlarında

Yalnız olmadığının farkına vardı, yuvasına dönme kararı aldı. ''Ailem her şeyden daha değerli''

Yuvasına dönme kararı alan Lamia, "ailem her şeyden daha değerli, benim başım yanmıştı bu yüzden ablamı ve kardeşimi düşündüm. Ailemin başına bir şey gelmesinden korktum" dedi. Lamia dün bağlanan kişinin Murat'ın annesi değil ablası olduğunu, 1 Haziran'da nikah tarihi almadıklarını, söyledikleri her şeyin yalan olduğunu ifade etti.

Müge Anlı dokunuşu ile değişen hayatlar. 76 yaşındaki anne yeni yuvasında.

Sosyal Hizmetler ekipleri Zeliha Hanım'ı yeni yuvası olan misafirhaneye götürmek için mahalleye geldi. Komşularıyla vedalaşan Zeliha Hanım yeni yuvasına gitmek için yola çıktı. Zeliha Hanım yeni yuvasında ilk yemeğini yedi ardından da oğlunun battaniyesine sarılarak hasret giderdi.

Ölüm korkusu yaşayan Selin Öztürk öldürüldü mü? Dağ başındaki tehdit ile kaybı arasında bağ varmı?

Tolga Bey, Selin'in taksici Emrah'ın parasını yediğini, Emrah'ın hesap sorduğunu ona kızı tanımadığını, Muhammed'in tanıdığını söylediğini, taksicinin "sen mi yedin parayı Muhammed" diye sorduğunu, anlattı. Merve Hanım Muhammed ve Tolga'nın olanı olduğu gibi aktarmadığını belirtti.

Selin Öztürk'ün kızıl saçlı arkadaşı konuştu. ''Arkadaşım kaybolduktan sonra annesi saçlarını yaptırdı''

Havva Nur Hanım, Selin'in annesinin Selin kaybolduktan sonra saçlarını yaptırdığını, onun bulunduğunu düşündüğünü, anlattı. Havva Nur Hanım, "bir şey biliyorlarsa söylesinler. Yasaklı madde gönderdiler tuz çıktı, böyle olaylar varken 1500 lira Selin için çok komik para, kredi kartı için bu para için bunlar olmaz. " dedi.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN