31 Mayıs 2024, Cuma 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Kaybolduktan iki hafta sonra bulundular. Acı gerçek Müge Anlı'da ortaya çıktı.

17 Mayıs Cuma günü Muğla'dan kaybolan 23 yaşındaki Figen Tülay Bayındır ve 18 yaşındaki arkadaşı Bahar Demir kayıplarının 15. Gününde bulundu. Mide bulandıran gerçek Müge Anlı'da ortaya çıktı. Stüdyoya kızları aramak için gelen adamın, kızlara tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Yayınımız ihbar kabul edildi, düğmeye basıldı. Canlı yayında elleri kelepçelendi.

Muğla Ortaca Asayiş Büro Amirliği Ekipleri genç kızlara tecavüz eden Selahattin'i elleri kelepçeli bir şekilde emniyete götürdü. Zihinsel engelli, Gizem ağlayarak "ne olur Selahattin gitmesin. Onlar ona iftira atıyorlar" dedi. Figen'in annesi de Selahattin'in gitmesine üzülerek "bu adam kızımın kocası, neden götürüyorlar, şekeri var adamın" dedi. Emniyet ekipleri, kızlara tecavüz ettiği söylenen Selahattin'i, her şeye göz yuman Figen'in annesi ve Gizem'i de emniyete götürdü. Komşular bölgeye akın etti.

3 arkadaşı sorguladığını söylenen kasabın eniştesi konuştu. ''Emrah 'kartımdan bin 500 TL para çekildi' dedi.

Üç arkadaşı sorguladığı söylenen kasabın eniştesi Müge Anlı ekibine konuştu. Kasap denilen kişinin her şeyden habersiz olduğunu, Emrah'ın bir arkadaşım gelecek" dediğini, Emrah ağabey Tolga'dan parasını istedi. Selin'in adı hiç geçmedi" dedi. Bu işi çözecek olan Tolga ve taksici Emrah. Tolga Emrah'ı tanıyor ama tanımazlıktan geliyor" dedi.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN