3 Haziran 2024, Pazartesi 10:00

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert atv ekranlarında

3 genç kızı yıllardır istismar eden üvey baba cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı.

Müge Anlı, cinsel istismar suçlamasıyla Selahattin ve annenin tutuklandığını, 5 saatlik bir sorgulamanın ardından Selahattin'in cinsel istismar suçlamasıyla tutuklanarak ceza evine gönderildiğini, anne Fitnat'ın ise serbest bırakıldığını açıkladı.

Selahattin Yalnız'ın dayısı canlı yayında.

Necati Bey, yeğeninin bir sürü çocuğu olduğunu söyledi. Necati Bayar, Selahattin'in yan komşusu Yunanlı 13 yaşındaki bir çocuğu da istismar ettiğini belirtti. Elinde ifadelerin bulunduğunu programa göndereceğini anlattı.

Genç kız yaşadıklarına sessiz kalan annesiyle yüzleşiyor. ''Yıllarca korkudan sustum''

Fitnat Hanım yayına geldi. Kızı Figen'den ve arkadaşından özür diledi. Figen Tülay kabul etmedi ve annesi ile görüşmek istemedi. Bahar ise, amcalarının kendilerine sahip çıkacağını söyledi. Fitnat Hanım, kadın sığınma evine yerleşeceğini kızının da yanına gelmesini istedi.

Evinden çıkıp bir daha geri dönmemişti. 12 yaşındaki kız bulundu.

Saynur Hanım, 12 yaşındaki kızını aramak için gelmişti. Küçük kızın yeğeninde olduğu ortaya çıktı. Saynur Hanım, ablasının kızıyla görüşmediğini o yüzden kendilerine haber vermediklerini söyledi.

Selin Öztürk ile ilgili yaşıyor iddiası. Ortaya çıkan fotoğraf ne zaman çekildi?

22 yaşındaki Selin Öztürk, 16 Mayıs Çarşamba günü Manisa'dan şüpheli şekilde kayıplara karıştı. Kaybolan genç kızın yaşadığına dair olan umutlar azaldı. Müge Anlı, Tolga'ya Selin'in hayatta olduğu ve Fatma Kapar isimli şahsın yanında kaldığına dair mesaj geldiğini açıkladı. "İki aydır Selin Fatma isimli şahsın yanında kalıyor. Bunlar yasaklı madde çalmış, onu yiyip içiyorlar" dediği ve bir fotoğraf gönderdiği belirtildi.

Daha Fazla Göster ...
CANLI YAYIN